Filmy online seriale online bez limitu

Filmy online które możesz oglądać bez limtów, setki działających linków tylko u nas!

To nie koniec świata – Odcinek 6

Koniec świata! Tylko gdzie on jest? W Australii, Arktyce, a może zwyczajnie… w Białej Podlaskiej? Będzie miał okazję przekonać się o tym warszawski manager piłkarski Paweł Anuszkiewicz (Krystian Wieczorek), który pewnego dnia, w wyniku niezbyt fortunnego splotu okoliczności i co tu ukrywać – czujnego ucha swojego klienta – straci prawie wszystko: pracę, mieszkanie i pozycję w środowisku. Prawie… bo zostały mu jeszcze: dom, a właściwie jego połowa oraz dług w postaci wysokiej kary umownej dla byłego pracodawcy. Sęk w tym, że dom znajduje się w okolicach Białej Podlaskiej, czyli na prawdziwym końcu świata! Cóż… w pewnych sytuacjach trzeba się poświęcić i na ów koniec udać. A jak on wygląda? O tym widzowie przekonają się śledząc nowy serial Telewizji Polsat!

Zbyt wiele kłopotów, jak na jednego bezrobotnego managera? O nie! Okaże się bowiem, że odzyskanie połowy domu w Białej Podlaskiej to nie bułka z masłem. Harda właścicielka majątku (o ironio! trenerka piłki nożnej) Anka Szostakowska (Karolina Gorczyca) nie ułatwi mu tej sprawy. Męski urok, o którego niesamowitej sile przekonany jest Paweł tym razem …. jakoś nie zadziała. Co prawda, znajdzie sprzymierzeńców w osobie burmistrza (Paweł Królikowski) oraz właściciela miejscowego warsztatu samochodowego Dareczka (Eryk Lubos), jednak czy ich dyskretna pomoc wystarczy, by zmusić Ankę do sprzedaży nieruchomości? Pikanterii doda fakt, iż Darek to narzeczony najlepszej przyjaciółki Anki – Ulki (Magdalena Lamparska). A lojalna Ulka będzie starać się zrobić wszystko, by ta dachu nad głową nie straciła. Na dodatek burmistrz postanawia zatrudnić Pawła w klubie sportowym, w którym pracuje Anka.

Oglądaj więcej:


Categorised as: To nie koniec świataDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>